به وبسایت عایق‌کاران باران خوش آمدید

ساعات کاری‌ما: 9:00 الی 18:00

مشاوره تلفنی

09122136289

آدرس ما

تهران پارس، خیابان اتحاد

ایمیل ما

[email protected] ayeghkaranbaran.ir

کاربرد ملات محافظ ایزوگام چیست؟ | قیمت انواع ایزوگام

فهرست مطلب

ملات محافظ ایزوگام

در این مقاله قصد داریم درمورد ملات محافظ ایزوگام صحبت کنیم. همان‌طور که می‌دانید ایزوگام یک عایق است و ضخامت کمی دارد. رسالت اصلی این ایزوگام‌ها برای جلوگیری از وارد نشدن نم و رطوبت به داخل سازه و ساختمان است.

البته که ایزوگام نمی‌تواند فشار مواد شیمیایی و اشیا نوک تیز را متحمل شود. به همین علت هم ایزوگام‌ها در شرایطی که استاندارد نباشند به راحتی تمام صدمه می‌بینند. با تمام این تفاسیر باید با روش‌هایی آشنا شوید که از خرابی ایزوگام جلوگیری کنید.

یکی از بهترین روش‌های محافظت از آن، استفاده کردن از ملات محافظ ایزوگام است. در ادامه با ما همراه باشید تا مطالب بیشتری درمورد ملات محافظ ایزوگام با شما به اشتراک بگذاریم.

ملات محافظ ایزوگام چیست؟

ملات محافظ ایزوگام می‌تواند با استفاده از سیمان و ماسه به روش قدیمی و سنتی حاضر شود و روی ایزوگام قرار داده شود. این ملات می‌تواند از عایق‌هایی باشد که خاصیت نانو با رنگ روشن و سفید دارند.

این عایق‌ها هم سطح ایزوگام را از برخورد مستقیم با عوامل و عوارض بیرونی نگه‌داری می‌کند و هم قدرت عایق کاری آن را زیاد می‌کند. این عایق به علت رنگ روشنی که دارد، دما را در ایزوگام کاهش می‌دهد. از طرفی همین کاهش دما باعث افزایش عمر مفید آن خواهد شد

ملات محافظ ایزوگام

مزایای استفاده از ملات محافظ ایزوگام

همانطور که گفتیم ایزوگام یک عایق است. این عایق در برابر فشار و مواد شیمیایی مقاومت چندانی ندارد. شرایط نصب ایزوگام باید مناسب و مهیا باشد در غیر این‌صورت به راحتی آسیب می‌بیند و به ترمیم و تعویض احتیاج پیدا می‌کند.

اگر به فکر نصب ایزوگام هستید ولی احتمال می‌دهید که رفت و‌ آمد یا باران اسید و حضور پرندگان و فضله آن‌ها وجود دارد، فقط یک راه دارید. برای اینکه از مشکلات احتمالی بعدی پیش‌گیری کنید لازم است از ملات محافظ ایزوگام استفاده کنید. اگر نیاز به مشاوره دارید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب دیگر

مطالب وبلاگ عایق کاران را اینجا دنبال نمایید